M E D I C A

Ładowanie...

Białystok, ul. Świętego Rocha 12A +48 608 633 386 medica.michnowscy@gmail.com

O nas

Ośrodek Medycyny Estetycznej Medica

Ośrodek Medycyny Estetycznej Medica jest miejscem, w którym wykonywane są profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki profesjonalnej.

W naszym Ośrodku znajdziesz profesjonalną i życzliwą obsługę, przyjemną atmosferę i dyskrecję. Wykonujemy całą gamę usług i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, bazując na najlepszych produktach renomowanych, światowych firm. Dzięki temu mamy pewność, że zabiegi przeprowadzone w naszym Ośrodku są najwyższej jakości.

O nas

Ośrodek Medycyny Estetycznej Medica

Miejsce, w którym wykonywane są profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki profesjonalnej.

U nas znajdziesz profesjonalną i życzliwą obsługę, przyjemną atmosferę i dyskrecję. Wykonujemy całą gamę usług i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, bazując na najlepszych produktach renomowanych, światowych firm. Dzięki temu mamy pewność, że zabiegi przeprowadzone w naszym Ośrodku są najwyższej jakości.

Medica Michnowscy

Dlaczego My?

Doświadczeni specjaliści

W naszym zespole posiadamy ekspertów z różnych dziedzin, wyróżniający się wieloletnim doświadczeniem i przyjaznym podejściem do pacjenta.

Szeroka oferta

Opowiedz o swoich potrzebach, a my postaramy się jak najlepiej dopasować wachlarz usług, które odpowiedzą na Twoje problemy.

Gwarancja zaufania

Zapomnij o swoich obawach, nasi lekarze bezpiecznie przeprowadzą Cię przez cały proces zabiegu.

Nasi

Specjaliści

Opinie

Co mówią Klienci?