M E D I C A

Ładowanie...

Białystok, ul. Świętego Rocha 12A +48 608 43 47 09 medica.michnowscy@gmail.com

Medica Michnowscy

Poznaj zabieg

Zabiegi

Skuteczne leczenie chrapania. Zabieg NightLase

Chcesz wreszcie spać zdrowo i spokojnie? Skorzystaj z nowoczesnego zabiegu pozwalającego trwałe i bezpieczne leczenie chrapania.

Nowoczesne i bezpieczne leczenie chrapania

Nie możesz spać, bo chrapanie partnera doprowadza Cię do szału? A może to właśnie Tobie wciąż zwracają uwagę, że chrapiesz, ale nic nie możesz na to poradzić? Masz tego serdecznie dość?

Chrapanie i bezdech śródsenny mogą nie tylko obniżać komfort snu. Są niebezpieczne dla zdrowia. Brak regeneracyjnego, zdrowego snu nie pozwala naszemu organizmowi na sprawne, efektywne funkcjonowanie.

Na szczęście dziś chrapanie można skutecznie leczyć. Nieinwazyjny zabieg NightLase daje szansę bezoperacyjnego, bezpiecznego powrotu do zdrowego snu. Dotąd leczenie chrapania oparte było o rozwiązania chirurgiczne – bolesne i wymagające długiej rekonwalescencji. Współcześnie osoby chrapiące nie są już skazane na operację.

Dlaczego chrapiemy?

Przyczyn tego najpopularniejszego zaburzenia snu jest wiele. Zwykle jednak sprowadza się ono do jednego mechanizmu: na skutek rozluźnienia mięśni podczas snu wdychane powietrze nie ma wystarczająco dużej ilości miejsca na swobodny przepływ. Dlatego zaczyna wirować, poruszając luźnymi strukturami w jamie ustnej. Wibracyjne ruchy wydają dźwięk, który popularnie nazywamy chrapaniem.

Na czym polega zabieg NightLase?

Nowoczesna laseroterapia umożliwia wykonanie zabiegu, dzięki któremu raz na zawsze pożegnasz chrapanie. Bezboleśnie, bez konieczności znieczulania i z gwarancją błyskawicznego powrotu do codziennego życia oraz zdrowego snu.

Procedura laserowa NightLase wykorzystuje energię lasera erbowo-yagowego. Jego parametry ustawione są na delikatne oddziaływanie na powierzchnię błon śluzowych jamy ustnej i gardła. W efekcie laseroterapii zmniejszają się występowanie bezdechów oraz amplituda chrapania.

Ile zabiegów potrzeba, by zobaczyć pierwsze efekty?

Aby osiągnąć pełen efekt leczniczy, zaleca się poddanie pełnej serii zabiegowej – trzem wizytom, z których każda dzieli się na dwa etapy:

• Faza wstępna, polegająca na naświetleniu energią lasera erbowo-yagowego części jamy ustnej bezpośrednio odpowiedzialnych za wibracje powodujące chrapanie i bezdech nocny – podniebienie miękkie, języczek, łuki podniebienno-językowe, migdałki, oraz podstawa i boki języka.
• Faza finalna, mająca na celu wzmocnienie leczniczego efektu wstępnej fazy laseroterapii. W tej fazie naświetlane są przeze wszystkim języczek i jego okolice.

Przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwwskazaniami do wykonania laseroterapii ukierunkowanej na leczenie chrapania są osoby cierpiące na schorzenia gardła lub stron głosowych oraz aktywne zapalenie gardła.

Ile kosztuje zabieg NightLase?

• 1 zabieg – 500zł
• 3 zabiegi – 1200zł

Medica

Kontakt

telefon: +48 608 43 47 09

mail: medica.michnowscy@gmail.com

lub skorzystaj z poniższego formularza