M E D I C A

Ładowanie...

Białystok, ul. Świętego Rocha 12A +48 608 43 47 09 medica.michnowscy@gmail.com

Medica Michnowscy

Poznaj zabieg

Zabiegi

Leczenie nietrzymania moczu. Zabieg BTL Emsella

Leczenie nietrzymania moczu jeszcze nigdy nie było tak proste, skuteczne i bezpieczne. Skorzystaj z nowoczesnej technologii BTL Emsella.

Czym jest nietrzymanie moczu (inkontynencja)?

Nietrzymanie moczu to powszechny problem kobiet w czasie ciąży lub menopauzy, mężczyzn mających problem z prostatą czy osób starszych. Występuje również w przypadku niektórych chorób czy w wyniku niepożądanego działania leków. Inkontynencja stanowi poważne utrudnienie dla codziennego życia, znacznie obniżając jego komfort.

Dziś można skutecznie i bezpieczne zwalczać to schorzenie. BTL EMSELLA to najnowsze i najnowocześniejsze urządzenie wykorzystywane w inkontynencji – leczeniu nietrzymania moczu.

Na czym polega leczenie nietrzymania moczu?

BTL EMSELLA wykorzystuje technologię HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology). Dzięki niej pobudza mięśnie dna miednicy, przywracając kontrolę nerwowo-mięśniową. Kluczową w całym procesie jest zastosowanie silnie skoncentrowanego pola magnetycznego. Energia elektromagnetyczna umożliwia głęboką penetrację oraz stymulację całego obszaru dna miednicy.

Technologia HIFEM umożliwia wygenerowanie supramaksymalnych impulsów elektromagnetycznych i utrzymanie ich przez kilka sekund. Dzięki temu w obszarze poddanemu zabiegowi dochodzi do skurczów mięśniowych. Są one niezależne od czynności mózgu i ukierunkowane bezpośrednio na nerwy obwodowe w obszarze dna miednicy.

W efekcie zabiegu z wykorzystaniem urządzenia BTL Emsella mięśnie poddawane są intensywnemu treningowi. Metoda jest szczególnie ważna, gdy pacjentki nie są w stanie wykonywać reedukacji mięśni dna miednicy z powodu ich osłabienia. W trakcie 1 sesji z wykorzystaniem technologii HIFEM w aparacie BTL EMSELLA™ wykonywane są tysiące supramaksymalnych skurczy. BTL EMSELLA robi to za na pacjentkę w sposób pełni kontrolowalny i  powtarzalny. Wystarczy tylko 4-6 30 minutowych sesji systemem BTL EMSELLA, aby zapomnieć o uciążliwym problemie. Jest to pierwszy tak zaawansowany kontrolowalny system do leczenia nietrzymania moczu.

Czy zabieg BTL Emsella jest bezpieczny?

Zabieg leczenia inkontynencji jest prosty, bezpieczny i bezbolesny. W jego trakcie pacjentka lub pacjent siadają na specjalnym fotelu połączonym z aparatem. Mogą odczuć przyjemne mrowienie i skurcze mięśni dna miednicy, niezwykle ważne w leczeniu nietrzymania moczu.

Ile kosztuje leczenie nietrzymania moczu?

• 1 zabieg – 400zł
• 6 zabiegów – 1500zł
• 10 zabiegów – 2000zł

Medica

Kontakt

telefon:+48 608 43 47 09

mail: medica.michnowscy@gmail.com

lub skorzystaj z poniższego formularza