M E D I C A

Ładowanie...

Białystok, ul. Świętego Rocha 12A +48 608 43 47 09 medica.michnowscy@gmail.com

Medica Michnowscy

Poznaj zabieg

Zabiegi

Estetyczne i bezpieczne powiększanie ust Białystok

Powiększanie ust to zabieg, który pozwoli uzyskać efekt upragnionych, pełnych ust, ale także usunąć asymetrię, nawilżyć usta lub subtelnie podkreślić ich naturalny kształt. To zabieg z użyciem najwyższej jakości kwasu hialuronowego oraz z zastosowaniem znieczulenia.

Na czym polega powiększanie ust? Białystok Medica zaprasza na zabieg

Powiększanie ust to zabieg, który polega na podaniu kwasu hialuronowego. Jest on naturalnym składnikiem tkanek – stanowi część macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Podanie go jest więc zwykle bardzo dobrze tolerowane przez organizm i nie powinno powodować skutków ubocznych.  

Zabieg powiększania ust pozwala na modelowanie konturu ust, wyrównanie istniejących asymetrii, a także dodanie objętości. Dodatkowo, zastosowanie w nim kwasu hialuronowego pozwala na nawilżenie ust, co z kolei przekłada się na ich zdrowy i piękny wygląd.  

Powiększanie ust – Białystok Medica oferuje przeprowadzanie zabiegów metodą kaniuli i igły, której dobór zabiegowiec uzależnia od zapotrzebowania pacjenta oraz oczekiwanych efektów. W zależności od nich, proponowane są także określone techniki modelowania ust, które pozwalają uzyskać bardziej naturalny lub spektakularny wygląd. Zabieg może służyć także wyeliminowaniu mankamentów – np. korektom pourazowym.

Powiększanie ust Białystok Medica - efekty i czas zabiegu

Efekty powiększania ust widoczne są po zejściu opuchlizny, która może utrzymywać się przez kilka dni. Sam zabieg pozwala jednak na stosunkowo trwałe efekty, które utrzymują się nawet około roku. Czas widoczności wyników zabiegu będzie jednak zależy od indywidualnych predyspozycji każdej pacjentki lub pacjenta oraz tego, jak długo kwas będzie rozkładany przez organizm.

Sam zabieg może trwać około 30-45 minut. W tym czasie osoba wykonująca go znieczuli usta, a kiedy preparat zacznie działać, przystąpi do pracy.

Jak przygotować się do powiększania ust i czego spodziewać po?

Powiększanie ust Białystok Medica nie wymaga specjalnego przygotowania. Wystarczy przed przystąpieniem do zabiegu, przez kilka dni, które go poprzedzają unikać przyjmowania leków lub substancji, które rozrzedzają krew. Należy więc przez 2 przed zabiegiem nie spożywać alkoholu, a przez siedem nie przyjmować aspiryny.  

Po wykonaniu powiększania ust musisz liczyć się z występującym przez kilka dni obrzękiem, który jest w pełni naturalną reakcją organizmu. Podczas zabiegu istnieje także ryzyko wkłucia się w naczynko, co może generować pojawienie się krwiaków i zasinienia.

Zalecenia po zabiegu powiększania ust

Po powiększaniu ust należy unikać wysokich temperatur – spożywania bardzo gorących napojów, chodzenia do sauny czy narażenia pozabiegowej skóry na wysoką ekspozycję słoneczną. Co istotne – nie tylko wysoka temperatura jest dla nas niebezpieczna, ale  także ta skrajnie niska – np. w kriokomorze oraz wszelkiego rodzaju gwałtowne różnice temperatur. Nie należy także korzystać z basenu oraz narażać ust na kontakt z morską, słoną wodą. 

Na występującą opuchliznę i ewentualne krwiaki można stosować preparaty na bazie heparyny, arniki lub laktoferyny, które dostępne są w aptece bez recepty. 

Należy także zadbać o dobre nawodnienie organizmu pijąc 2-3 litry wody dziennie, co pozwoli wyeliminować możliwy efekt przesuszonych ust tuż po zabiegu – mimo właściwości nawilżających, kwas hialuronowy wiąże się z wodą, co może początkowo prowadzić do wysuszenia skóry.  

Ile kosztuje zabieg powiększania ust?

Zabiegi wyceniane są indywidualnie. Szacunkowe kwoty za biegi znajdują się w naszym cenniku.

Medica

Kontakt

telefon: +48 608 43 47 09 mail: medica.michnowscy@gmail.com lub skorzystaj z poniższego formularza