M E D I C A

Ładowanie...

Białystok, ul. Świętego Rocha 12A +48 608 43 47 09 medica.michnowscy@gmail.com

Medica Michnowscy

Poznaj zabieg

Zabiegi

Leczenie i usuwanie rumienia laserem za pomocą lasera

Zabieg BTL Starwalker pozwala na skuteczne leczenie oraz usuwanie rumienia, głównego objawu trądziku różowatego. Efekty laseroterapii widać już po pierwszej wizycie.

BTL Starwalker. Skuteczne leczenie rumienia i trądziku różowatego

Od dłuższego czasu walczysz z charakterystycznym zaczerwienieniem skóry twarzy? Widzisz, że w okolicy nosa, czoła, policzków czy dekoltu pojawiają się czerwone plamy? Farmakologia, dieta czy domowe sposoby nie przynoszą efektów?

Niestety, trądzik różowaty jest chorobą przewlekłą. Pojawia się najczęściej u osób po 30. roku życia. Nieleczony utrwala się i pogłębia, prowadząc do trwałego poszerzania naczyń krwionośnych. W końcu rumień przeradza się w krosty i grudki, przypominając młodzieńczy trądzik.

Dziś leczenie rumienia może być skuteczne i trwałe. Zabieg BTL Starwalker z użyciem lasera Erbowo-Yagowego przynosi widoczne efekty już po pierwszej wizycie u specjalisty. Laseroterapia pomaga skutecznie zredukować rumień, poprawiając komfort życia.

Na czym polega usuwanie rumienia i zabieg BTL Starwalker?

Wiązka światła lasera kosmetycznego nie tylko zamyka głębokie naczynia krwionośne. Ma również właściwości bakteriobójcze. Dzięki temu przynosi widoczne efekty w usuwaniu rumienia, jednego z głównych objawów trądziku różowatego. Dostrzec to można już po pierwszym zabiegu z użyciem BTL Starwalker.

Laseroterapia jest całkowicie bezpieczna. Należy jednak pamiętać, że normalnym objawem po jej rozpoczęciu są: lekkie zaczerwienienie oraz obrzęk utrzymujący się do 48 godzin. Poza nimi zabiegi nie wymagają rezygnowania z codziennej aktywności.

Ile zabiegów usuwania rumienia potrzeba, by zobaczyć pierwsze efekty?

Usuwanie rumienia z wykorzystaniem lasera Erbowo-Yagowego wymaga od 1 do 4 zabiegów. Liczba ustalana jest w zależności od potrzeb. Natomiast leczenie trądziku różowatego wymaga większej 3-5 wizyt co 4-6 tygodni.

Dla kogo usuwanie rumienia za pomocą lasera?

Laseroterapia przeznaczona jest dla pacjentów ze zdiagnozowanym rozległym rumieniem naczyniowym oraz trądzikiem różowatym. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są współistniejące podejrzane zmiany skórne na obszarze terapii, dlatego przed jej podjęciem należy skonsultować się ze specjalistą.

Ile kosztuje laserowe usuwanie rumienia?

• cała twarz (1 zabieg) – 400zł
• cała twarz (3 zabiegi) – 1300zł
• czoło (1 zabieg) – 200zł
• czoło (3 zabiegi) – 500zł
• policzki (1 zabieg) – 300zł
• policzki (3 zabiegi) – 750zł
• broda (1 zabieg) – 200zł
• broda (3 zabiegi) – 500zł

Medica

Kontakt

telefon: +48 608 43 47 09

mail: medica.michnowscy@gmail.com

lub skorzystaj z poniższego formularza